PANJUR - KEPENK SİSTEMLERİ

Motorlu kepenk sistemleri; mağaza, garaj, iş yeri, site ve otopark girişleri gibi geniş bir uygulama alanına sahiptir. Günümüz koşullarında kötü niyet ve düşüncelerin tehdidi altında olan işletmelerinizin veya özel mülklerinizin güvenliği için kaliteli, şık ve modern bir çözümdür.

Motorlu kepenk, kapalı iken sağladığı güvenlikle işletme sahipleri için vazgeçilmez bir önem taşımaktadır. Sağlam ve dayanıklı profillerle üretilen motorlu otomatik kepenk sistemlerimiz sayesinde içiniz rahat olsun.

UHDE LTD.ŞTİ. olarak firmamız bünyesinde motorlu kepenk yani otomatik garaj kapıları imalatı ve montajı hizmeti vermekteyiz. Gerektiği durumlarda da onarım bakım hizmeti ile de müşterilerimizin daima hizmet almasını sağlamaktayız. 
Alüminyum panjur içindeki poliüretan köpük sayesinde önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Alüminyum panjur dışarının gürültüsünü önler. Kış aylarında %30’a varan ısı yalıtımı sağlar.  Yaz aylarında panjurlarınızı kapalı veya yarı açık konuma getirerek yakıcı güneşin etkisini azaltarak serin ve rahat ortamlar oluşturmak elinizdedir. Alüminyum panjur sistemleri, paslanmaz, renk solması kesinlikle olmaz, kiri tozu  barındırmaz, çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her türlü yapıya uyum sağlar ve estetik bir görünüm kazandırır. 

Alüminyum panjur sistemleri yapınızı, kar, fırtına, toz, ses, şiddetli rüzgar, gürültü, sert cisimlerden ve  yabancı bakışlardan korur. Alüminyum panjurların en başta gelen özelliği ise; konut ve işyerlerinizin kapalı iken kötü niyetli saldırılardan, hırsızlardan koruyarak rahat ve huzurlu bir ortam sağlamasıdır.

UHDE LTD.ŞTİ. olarak firmamız bünyesinde panjur imalatı ve montajı hizmeti vermekteyiz. Gerektiği durumlarda da onarım bakım hizmeti ile de müşterilerimizin daima hizmet almasını sağlamaktayız.