TADİLAT DEKORASYON

UHDE LTD.ŞTİ. olarak firmamız bünyesinde ihtiyacınız olan her türlü tadilat hizmetleri verilmektedir. Firmamız olarak verdiğimiz hizmetleri kaliteli ürünlerle gerçekleştirmekte kaliteli işçiliğimizi kaliteli ürün kullanarak da devam ettirmekteyiz.

Eviniz yada iş yeriniz için gerekli tüm tadilat işlerini anahtar teslim şeklinde yapıyoruz. İşlerimizi büyük bir titizlik ve özenle yaparak işimizi bitirdikten sonra temiz bir şekilde bırakarak hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

UHDE LTD.ŞTİ. olarak firmamız bünyesinde banyo ve mutfak dekorasyon hizmetleri verilmektedir. Değişim arayanlar ve özel farklı mutfak ve banyo isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Banyonuzu ve mutfağınızı baştan aşağıya yapıyor size özel tasarımlarla kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz.

Sizler için özel olarak dizayn ettiğimiz mutfak ve banyolar sayesinde yüzünüz her daim gülecek ve memnuniyetiniz de gözlerinizden okunacak. Geleceğin en gösterişli ve konforlu mutfak ve banyo tasarımlarını Güngörler Yapı Dekorasyon da bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşınız.